Whispbar rozšiřující adaptér pro nosiče T2 T3

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 2 152 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta180 Kč100 % • 558 recenzíDalší informace

Doplněk k nosiči

• , zakoupeno v eshop auto šimek

• Naprosto geniální systém nasazení na tažné zařízení. Navíc se horizontálně samo vycentruje a hlídáte jen vzdálenost od nárazníku (Někdo u toho přemýšlel)
    • Lehké přenášení a má integrovány i kolečka, takže můžete táhnout jak kufr na letišti (opět u toho někdo přemýšlel)
    • Lyžiny na kola jsou v kuse, takže stačí při nakládání kola zvednout jen přední kolo, pak s nim jet a pak zvednout jen zadní kolo (tzn. nemusíte zvedat cele kolo - zejména elektrokolo je těžké)
    • Je i na ekektrokola
    • Cena je vysoká, ale člověk to nakupuje na rok a ulehčí si tím zadá, práci a nervy.

Mám doma vše od Thule a jel jsem opět pro Thule Compact 3, ale když mi prodávající ukázal a nechal vyzkoušet tento nosič, tak jsem nevěřil - to nasazovani, sundavani, nošení atd. to je fakt mnohem lepší - to zvládne i starší člověk a i žena (zkuste si schválně zvedat 20kg ihned před vámi a pak stejných 20kg cca 70cm před vámi - jakmile zkusite, ihned zjistíte jaká výhoda to je). Pak u Thule a dalších to musíte nějak položit někam, aby jste to neposkrabali a zase chudák vaše záda - u tohoto to máte ihned kompaktně složeno a ihned postavím na zem (je tam integrovaný stojánek a stojí jak kufr s kolečkami na jedné straně), nemusím nic dalšího sroubovat, atd. a dám ihned do kufru anebo odvezu na kolečkách do garáže. Jak jsem říkal, jel jsem pro Thule, které je špička oproti spoustě dalším a mají spolehlivé a vychytane věci, ale toto mě dostalo - na tento nosič kol je i Thule jak druhá liga. Takže jsem pak jen váhal, protože byl o necelé 3T dražší, ale po par vyzkousenich jsem se rozhodl a udělal jsem velmi dobře. Pokud by tento produkt měl stejné jméno jako Thule, tak Thule může s nosiči na tažné skončit - neprodali by nic. Ale lidé stejně jako já měl, mají zafixovano Thule jako super věc (a popravdě je, třeba nosič na kola na střechu je bomba) a když uvidí produkt s neznámým jménem a nikdy o něm neslyšel, pak váhá. A z Internetu a videa necítíte vaše záda, jak to taháte, nosíte, skládáte. Takže díky náhodě a tomu, že jsem si to mohl zkusit jsem koupil tento a je to BOMBA. Fakt si to běžte zkusit, pokud váháte.

• , zakoupeno v Omnipuls

funguje perfektně

Doplněk k nosiči

Rozšiřující adapter pro nosiče kol Cykell/Whispbar T2, T3 je adaptér, který umožní přepravit o jedno kolo více k nosičům Cykell/Whispbar T2 a T3 . Adapter je dodáván ve smontovaném stavu. Montáž je do připravené drážky v hliníkové liště na nosiči kol, adapter se uchytí stlačením madla směrem k sobě. Montáž je záležitostí pár vteřin a je úplně bez nářadí. Demontáž se provádí zatáhnutím za madlo směrem k sobě, lze i jednou rukou. Rameno spojující 2. a 3. kolo nebo 3. a 4. kolo je uzamykatelné. Pro správné dotažení se pásek dotáhne rukou, následně stačí dotažení ráčnou - pro horská kola 2 zoubky, pro cestovní kola 1 zoubek! Záruka 5 let.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 1 767 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 1 900 recenzíDalší informace