Thule FreeRide 532

TOP 27 v kategorii Nosiče kol

Thule FreeRide 532

Jízdní kolo je skvělý společník na trávení volných chvil, ale velkým problémem je jeho neskladnost. Při delších cestách se tak vyplatí využít pomoci dobrého střešního nosiče...
2 190 Kč
Garantovaný nákup z OBCHODTH.CZ

Skladem • 1 varianta145 Kč54 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč97 % • 15 485 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 4 094 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 6 337 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč100 % • 713 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 2 149 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek89 Kč96 % • 1 942 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka129 Kč100 % • 1 587 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka129 Kč100 % • 568 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč96 % • 647 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek80 Kč95 % • 614 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 358 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta180 Kč100 % • 145 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta149 Kč37 recenzíDalší informace
Info v obchodu79 Kč98 % • 3 085 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč97 % • 115 recenzíDalší informace

Pokud rádi cestujete na kole a už jste křížem krážem projeli všechna zajímavá i nezajímavá místa ve vašem okolí, budete se muset s jízdním kolem přepravit do jiné oblasti. Nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem je přeprava pomocí automobilu a rozhodně byste měli pro tuto příležitost využít i nosič jízdních kol, například na střechu. Pokud hledáte cenově přijatelnou a zároveň stále vysoce kvalitní variantu, tak jste ji právě našli. Tento nosič totiž díky své stabilní konstrukci a pevnému úchytu vaše kolo po celou cestu bezpečně udrží na svém místě a vy si můžete vyrazit na cyklistický výlet přesně tam, kam vás srdce potáhne.

Rychlá instalace

Proč byste čas, který můžete trávit na kole na výletech měli trávit nekonečným připevňováním k nosiči? Díky důmyslné konstrukci nosiče nebudete muset trávit dlouhé chvíle kurtováním a uchycováním kola k nosiči, ale stačí pouze snadno zajet kolem do stojanu a několika rychlými pohyby jej připevnit.

Montáž
Gumou potažený držák rámu
Zadní světla

• Funguje jak ma
  • , zakoupeno v Oleje-PEMA.cz

• Praktický uzamykatelný držák kol.

• Rychlé sestavení
    • Rychlá montáž
    • Dobré zabezpečení kola

Byl jsem zde si prohlédnout střešní nosiče a nosiče na kolo. Prodavači mi pomohli s výběrem a doporučili mi vhodné nosiče na moje auto. Když jsem se s nimi bavil, jak je to se sestavením nosiče na střechu a nosiče na kolo, tak mi bylo sděleno, že je to jednoduché a že to zvládnu. Skutečně se tak stalo. Oba dva nosiče jsem sestavil bez sebemenšího problému a také i montáž na auto byla už jen hračkou. Prodavači mi vysvětlili a odpověděli na vše, co jsem se jich ptal. Za mě mohu jen doporučit tuto pobočku Thule na Praze 4. Velice milí a příjemný prodavači.

Montáž
Montáž na čtyřhranné tyče
Gumou potažený držák rámu
Zadní světla

Vše drží na svém místě

Nosič je vybaven lehce uvolnitelnými bezpečnostními řemínky, které dokáží rychle, ale především bezpečně připevnit vaše jízdní kolo k nosiči. Nemusíte se tak bát projíždět autem ani více off-road cestami, protože vaše kolo se ze stojanu ani o kousek nepohne.
Vše drží na svém místě

Opravdu v bezpečí

Výrobce Thule si uvědomuje, že jízdní kola jsou častým terčem zlodějů a připevnění pouze pomocí řemínků se nemusí zdát jako nejbezpečnější varianta. Proto jsou součástí balení i speciální zámky, pomocí kterých připevníte jak kolo k nosiči, tak pro jistotu i samotný nosič k automobilu.
Opravdu v bezpečí

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 1 759 recenzíDalší informace

Nosič jízdních kol THULE FreeRide 532 je uzamykatelný nosič robustní konstrukce. Uzamyká jak nosič kol k příčníku tak i jízdní kolo k nosiči kol. Připevnění k základnímu střešnímu nosiči pomocí ocelových třmenů o šířce 58 mm s plastovou ruční excentrickou maticí - montáž bez nářadí-rychloupínací systém! Nastavitelné pásky na různé velikosti pneumatik. Snadná montáž bez volných dílů.

• jednoduché a rychlé připevnění kola pomocí rychlozámku držáku rámu
  • vhodný pro rámy kol až do 80 mm v průměru (oválný 65 x 80 mm a kulatý 22 – 70 mm).
  • komfortní rychloupínací systém pro rychlé a pohodlné uchycení kola na nosič
  • rychloupínací pásky k uchycení různých průměrů pneumatiky - uzamykatelné – kolo k nosiči, nosič k nosiči nákladu
  • kompatibilní se systémem jednoho klíče. S tímto příslušenstvím můžete vyměnit zámky a používat jeden klíč pro všechny produkty Thule.
  • tento nosič je předem sestaven, nepotřebujete žádné nástroje
  • lze jej složit dolů ke střeše, když není používán.
  • nosič kol prošel vítězně testem City-Crash a má také TÜV-GS

Dokumenty

• Funguje jak ma
  • , zakoupeno v Oleje-PEMA.cz

• Praktický uzamykatelný držák kol.

• Rychlé sestavení
    • Rychlá montáž
    • Dobré zabezpečení kola

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 1 759 recenzíDalší informace

• Rychlost upínání, zamykání, nehučí ve větru
    • Kolo neudržel, zlomil se, kolo spadlo, nemohu doporučit dále
    • Dře ochranné folie na rámu
    • Uvolňuje se uchycení

Většinu recenzí co zde píšu, tak jsou pozitivní, ale zde nemohu jinak, tohle je šunt.

Kratší verze pro ty, co nemají čas číst:

Po 10 dnech používání se držák zlomil a kolo (karbonový S-Works v hodnotě 200x držáku) spadlo na střechu auta za jízdy (díkybohu díky přidělaným kolům nespadlo na zem).

Delší verze pro ty co mají čas číst:

Držák se jmenuje "freeride" já také jezdím "freeride/allmountain", tak jsem ho bral s pocitem, že beru dedikovaný produkt pro mě. Když jezdíte freeride, je šance, že jezdíte hodně do hor a že jezdíte s autem po horských cestách.

Já držák koupil a vyrazil jsem na roadtrip po Turecku a Gruzii. Po 3 tis km jsem nemile zjistil, že se šrouby držící celý nosič na hagusech uvolňují a je třeba je dotahovat (k čemu jsou fancy páčky, když to nefunguje a povoluje se to, příště radši šrouby napevno).

Také jsem nemile zjistil, že držák sedřel v místě uchycení ochrannou folii na rámu (ale lak i rám už jsou v pohodě) a začíná se mu vydírat pryžové polstrování čelistí.

S works Enduro 2020 má hodně tlustou spodní rámovou trubku, ale sem se vešlo, na hraně, tlustší už bych sem nedával.

Bohužel po 6tis km se únavově zlomil hlavní šroub držící čelisti držáku. Žádný vadný materiál, žádná špatná instalace, prostě únavová zlomenina materiálu, tohle se nikdy nemělo stát. Tahle věc má jednu hlavní funkci a v té naprosto selhala.
    Když se zlomil šroub, tak houpající se kolo naprosto ohlo vzpěry, které ho měly držet, chyba druhá, jsou to obyč hliníkové trubky, síla materiálu asi jako u lyžařských hůlek.

Kolo s sebou švilo o střechu auta a zatím to vypadá, že asi je v pohodě, ale safra, jestli mám byť ohlý karbonový ráfek, tak škoda je mnohonásobná oproti ceně držáku. To jen pro Vás, abyste nebyli jako já a příště radši koupili dražší držák.

Okolnosti: při této vadě jsem jel po horské cestě na Kavkaze a auto s sebou doslova mlátilo ze strany na stranu a kolo na střeše lítalo zleva doprava na držáku - je to cesta, kde jezdí jen Kamazy a Pickupy, samý výmol. Jo není to nic jednoduchého, ale safra já si koupil Thule a Freeride - očekávál jsem naprosto neprůstřelný produkt a dostal jsem držák vhodný tak na ježdění kolem komína k rybníku. Tak proč se to jmenuje Freeride sakra?

Jo chápu, 90% lidí je s tím spokojených, protože jezdí jen po asfaltkách, ale mě fakt odešel po 10 dnech, jo drsného ježdění, ale měl to vydržet. Tak tohle je varování pro další podobné lidi jako jsem já. Nechte si radši něco svařit od místního Fandy z pořádných ocelových jeklů a ať se kolo ani nehne.
    A Thule už odteď neberu jako neprůstřelný produkt, ale jako cingrlátko, jo zamykání a jo páčky a tuhlecto a támhlecto, ale dokud to neplní tu primární funkci, tak je mi to k ničemu.

Váha kola 12kg. Instalováno na Tuhle systém přímo do hagusů sestaveno a používáno dle návodu.

• , zakoupeno v AUTO HOTAREK

• Rychlá jednoduchá montáž
  • , zakoupeno v AUTOSPORT Petrovický

vynikající nosiš kol!

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

Dobrý poměr kvalita - výkon.

• , zakoupeno v Nosič.cz

• kvalintní držák