Thule FreeRide 532 3 ks

6 570 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Omnipuls

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 4 107 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 3 416 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka129 Kč100 % • 1 601 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka129 Kč100 % • 582 recenzíDalší informace

snadná montáž

• vzhled
    • jednoduchá montáž na střešní nosič do T drážky
    • popraskané nýty

Koupil jsem sadu 3 nosiče a hodně mě překvapila kvalita zpracování nýtů. U všech třech nosičů jsou popraskané nýty. Čekal jsem když je to značka Thule,že kvalita bude 100%,ale bohužel zklamání. A taky že jsou vyrobeny v Polsku. Budu doufat, že to něco vydrží. Ale jinak jsou nosiče pěkné a za jízdy jsou tiché, nepoznám že na střeše něco mám. Montáž je celkem snadná, jen mi chvíli trvalo než jsem přišel jak vsadit zámky. Nejlépe to jde šroubovákem a nebo nožíkem.

• , zakoupeno v Autodoplňky-obchod.cz

3.5 kg
Maximální zatížení
17 kg
Maximální počet jízdních kol

Nosič jízdních kol THULE FreeRide 532 s exklusivním designem a vysokou kvalitou v titanové barvě! Robustní konstrukce se snadným nakládáním. Uzamykatelný je nosič kol k příčníku i jízdní kolo k nosiči. Extra bezpečný díky měkké ochraně držáku rámu, je možné ho použít do průměru rámu až 70 mm, oválný rám 65x80 mm. Montáž na černé tyče s přiloženými třmeny do šířky tyče 58 mm a výšky 30 mm. Na hliníkové tyče je montáž s pomocí T-adapteru, který je nově součástí balení každého nosiče. Nastavitelné pásky na různé velikosti pneumatik. Schváleno dle norem City-Crash a TUV-GS. Objednací číslo: 532002.

Akční sada 3 ks se stejnými zámky, tj. ovládání všech 6 zámků na třech držácích 1 klíčem!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

snadná montáž

• vzhled
    • jednoduchá montáž na střešní nosič do T drážky
    • popraskané nýty

• , zakoupeno v Autodoplňky-obchod.cz

• snadná manipulace
    • jednoduchá instalace
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v stresni-nosice.cz

• Lehká hliníková konstrukce.
    • Možnost montáže do T drážky i na čtvercový profil.
    • Obrázkový návod na montáž by mohl být zpracovaný lépe i s popisem.
    • Pro "netechniky" je návod na montáž nepřehledný.
  • , zakoupeno v OBCHODTH.CZ

• jednoduché a pro nás dostačující
  • , zakoupeno v nosice-stresni.cz

• rychle nasazená kola a jede se na výlet
    • na poprvé celkem peklo, každé další nasazování rychlovka a radost :) nikdy jsem držáky neřešil, proto možná peklo s prvním nasazováním
    • kola drží skvěle, nemám z toho špatný pocit
    • je třeba mít "schůdky", aby člověk kola na tu střechu nasadil
    • je dobrý myslet na to, že máš na střeše kola ;)
  • , zakoupeno v autio.cz autodoplňky

• robustní, rychlé nasazení na auto
    • Dost špatně srozumitelný obrázkový návod k sestavení.

• Jednoduchá montáž
    • Váha nosiče
    • Stabilní

Bezkonkurenční střešní nosiče,jednoduchá montáž,dodání T-profilů,sjednocené zámky,dobrá a stabilní konstrukce nosiče.

• , zakoupeno v Autodoplňky prodej

• sjednocení zámků