Menabo Mistral

Nosič pro 3 kola na páté dveře MISTRAL, MENABO Snadná montáž k pátým dveřím vozidla. Všechny díly, které jsou v kontaktu s autem, jsou opatřeny měkkými krytkami z pěny nebo...
1 459 Kč

Uzamčení kola k nosiči
Sklopení naložených kol

Produkt je kvalitní, montáž rychlá. Doporučuji

• , zakoupeno v top-nosice

Nejdříve jsem některé instrukce v návodu nepochopil nebo spíš přehlédl a zkoušel jsem to vymyslet sám. Když jsem vyzkoušel jak by to mohlo fungovat, tak jsem přesně to samé řešení našel nakonec i v návodu. Takže ty instrukce jsou docela promyšlené. Na VW Tiguan jsem nosič i kola po několika pokusech úspěšně přimontoval a vypadá to docela bytelně. Zatím jen na místě, ale věřím, že to držet bude i za jízdy.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Po první trochu komplikovanější montáži je další montáž již rychlá
    • Kola mohou překážet viditelnosti RZ
    • Kola se opírají o vozidlo, je dobré je podložit jinak mohou poničit karosérií.

Montáž
Přeprava elektrokol
Uzamčení kola k nosiči
Sklopení naložených kol

Nosič pro 3 kola na páté dveře MISTRAL, MENABO

Snadná montáž k pátým dveřím vozidla. Všechny díly, které jsou v kontaktu s autem, jsou opatřeny měkkými krytkami z pěny nebo měkčeného plastu. Rychlé složení pomocí plastových odolných matic pro snadné uskladnění. Přepraví až tři jízdní kola.

Specifikace:

• Montáž nosiče - systém textilních upínacích pásků a karabin
  • Velikost plášťů jízdních kol - všechny velikosti
  • Potažený držák rámu - ano
  • Použitý materiál - ocel s antikorozní ochranou
  • Přístup do zavazadlového prostoru s nosičem a koly - ano
  • Certifikát kvality XPR R18 - ano
  • Nezakrývá zadní světla ani registrační značku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Produkt je kvalitní, montáž rychlá. Doporučuji

• , zakoupeno v top-nosice

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Po první trochu komplikovanější montáži je další montáž již rychlá
    • Kola mohou překážet viditelnosti RZ
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta95 Kč96 % • 2 149 recenzíDalší informace

• cena, skladnost, praktičnost, kromě prvního pokusu snadná montáž
    • ještě jsem s ním nejela

Jednoduché řešení pokud nemáte kouli ani hagusy. Zkoušeli jsme zavěsit jedno kolo - kouskem schovává spz a světla tak snad to bude ale ok. Pevně drží na autě, myslím si že není třeba se obávat nějaké nehody po cestě :-) a je super že je na kola vidět zadním oknem. Píšou že má jít otevřít kufr, teoreticky by šel ale my to zkoušet nebudeme, raději si do kufru vlezeme zadníma sedačkama. Nechceme riskovat že se po otevření kufru odhákne popruh a budeme to muset rovnat s naloženými koly. Celkově máme z nosiče radost.

• , zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• ochota
  • , zakoupeno v Nosič.cz

• cena je skvělá
    • stejný jako compass triple 3 a ušetříte
    • složitější montáž
  • , zakoupeno v AUTOdesignPLUS

• Rychlá montáž zvládnutelná i ženskou :o)
    • Zatím nevím.

Dobrá varianta, když nemáte ližiny nebo kouli na autě.

• Skladnost po složení k uložení do sklepa.
    • Cena... i když princip a materiál jsou snadný a levný....tak je to otázka finanční stránky.
    • Páté dveře jsou stále otevíratelné i po montáži a nasazení kola.
    • Není to tak snadné jako nasazené na závěsné zařízení.

Vybíral jsem nosič kol který bude ekonomický a funkční. Tak jsem zvolil zlatou střední cestu a po necelé 1hod montáže a prohlížení návodu jsem nosič usadil na páté dveře škody octavia combi. Budete potřebovat dva klíče na utažení matek klipsů na popruhy které jsou na konstrukci nosiče. Spíše bych řekl že nosič je akurátní na dvě kola než tři. Gumové nožičky které jsou v kontaktu s karosérií auta a konstrukcí nosiče sedí dobře a není potřeba přemýšlet o zlepšovákách na dodatečou ochranu laku. SPZ je dostatečně viďitelná tak se snad pokuty není potřeba bát, i když záleží jak přesně uchytíte nosič.Je dost variabilní a popruhy jsou dostatečně dlouhé aby se nosič dal ukotvit co nejvýšše nebo naopak utopit co nejníže aby nevyčuhoval přes střechu.

• , zakoupeno v nosice.com

• skladný,levný
    • první instalace dle návodu hrozná.Uvítala bych video návod od obchodu : ) ,Já se s tím trápila dvě hodiny.Chce to praxi

ca nízkou cenu skvělá přeprava kol na malém autě

• , zakoupeno v autio.cz autodoplňky

použil jsem ho zatím jednou a dobrý,tak uvidíme.