Hakr Trip 3 Top

13-ti pólová

• , zakoupeno v allforcars

• Nosnost
    • Nelze odejmout jednotlivé držáky kol
    • Celá zadní rampa se světly a vyklapecim mechanismem A nášlapnou tyčí pro odaretování drží na čtyřech nýtkách. Trochu se do mě opřela paní zezadu a zjistil jsem ze jedna strana nearetuje jelikož se povolily nýtky. Takže náhrada šroubem to jistí.

Teď už vím na co si dat priste pozor. Zda se mi to trochu fórové. Nýtky jsou tam i na jiných částech.

• , zakoupeno v Autodoplňky-obchod.cz

• Rychlá a jednoduchá instalace na auto i připnutí kol.
    • CZ výroba

• Dostatečně robustní
    • Dobrý poměr cena / výkon
    • Snadná montáž
    • Výklopný systém umožňující přístup do kufru
    • Skladný
    • Zabezpečovací zámky by mohly být kvalitnější

Hledal jsem nosič pro 4 kola v kategorii do cca 10tis. Kč. Nosič plní svoji funkci. Relativně snadná montáž. V balení mi chybělo pár matek, ale ty jsem si koupil. Vše vypadá robustně a pevně. Celkově vypadá nosič pěkně. Nelíbí se mi ale, že při odmontování pokládáte nosič rovnou na plastové díly. Určitě časem dojde k jejich odření či poškození. Zámky by mohly být trochu kvalitnější.

Montáž
Zamčení nosiče k vozidlu
Sklopení naložených kol
Elektro zástrčka
13-ti pólová

Nejvyšší model v řadě nosičů kol Trip.

Český nosič kol pro přepravu 3 jízdních kol, 4 kol při použití Adaptéru TRIP

Upínací páka směřující do středu nosiče umožňuje lehkou montáž.

Váha 15,6 kg je zárukou snadné manipulace.

Díky možnosti odklopení nosiče i s koly se pohodlně dostanete do kufru. Sklápění nosiče se provádí pohodlně a rychle sešlápnutím rámové trubky nosiče.

Pro nosič kol TRIP 3 TOP lze dokoupit Světelnou rampu s couvací kamerou.

Nosič je vybaven 13-ti pólovou zástrčkou, pokud máte 7-pólovou zásuvku, lze použít adaptér.

K uskladnění nosiče lze použít HAKR SPACE HOOK Držák pro uložení nosiče na tažné zařízení.

Parametry:

• Hmotnost: 15,6 kg
  • Maximální zátěž / hmotnost: 60 kg
  • Rozměry - délka: 110cm
  • Rozměry - šířka: 82cm
  • Rozměry - výška: 20cm
  • Material: hliník/ kov
  • Možnost upevnění rámu v mm.: všechny typy
  • Uzamčení kol / uzamčení nosiče k tažnému zařízení: ANO/ANO
  • Maximální doporučená rychlost: 130 km/h
  • Počet kol: 3
  • Adaptér na čtvrté kolo: možnost dokoupení

• , zakoupeno v allforcars

• Nosnost
    • Nelze odejmout jednotlivé držáky kol

• , zakoupeno v Autodoplňky-obchod.cz

• Rychlá a jednoduchá instalace na auto i připnutí kol.
    • CZ výroba

• Dostatečně robustní
    • Dobrý poměr cena / výkon
    • Snadná montáž
    • Výklopný systém umožňující přístup do kufru
    • Skladný
    • Zabezpečovací zámky by mohly být kvalitnější

• , zakoupeno v Auto Moto Přikryl s.r.o.

• možnost společné přepravy kol a koloběžky - rozšíření o čtvrtý segment pro upevnění
    • nelze odnímat tyče pro uchycení kol za rám, nutné posouvat, nebo demontovat a znovu připevnit
    • přídavný segment nutné "montovat" (dražší výrobky mají možnost pouhého "nacvaknutí")
    • lyžiny pro kola - dělené, kolo není možné navážet (nevýhod u elektrokol)

- možnost převozu kol a koloběžky
    - standardní jednoduchá manipulace při upevnění, odebrání celého nosiče
    - při dokoupení "koule" možnost zavěšení v garáži
    - únosnost i pro elektrokola
    - cena - výkon = splňuje plně požadavky

• , zakoupeno v GLOBAL – SPORT

• dodaci lhuta

je to ok

• , zakoupeno v autio.cz autodoplňky

naprostá spokojenost

• , zakoupeno v E-Střešní nosiče

• jednoduché sklápění
    • dobré zpracování
    • jednoduchá instalace na vozidlo
    • snadné upovnění kol
    • držáky kol (tyče) nejsou snadno demontovatelné
    • uzamykatelná matice pouze na jedné (nejdelší) tyči

Perfektní nosič na 3 kola s jednoznačně výborným poměrem cena/výkon. Má jednoduchou instalaci pomocí páky - na autě je do 10 vteřin.

• , zakoupeno v Oleje-PEMA.cz

• Robustní konstrukce.
    • Profesionální zpracování
    • Velká užitná hodnota
    • Zajišťovací páka mechanismu, kterým se přichycuje zařízení k tažnému zařízení a pomocí níž se zamyká zařízení ke kouli je vyrobena z měkkého materiálu a i při zamčení lze zařízení sundat neboť se pojistka ohne a zdeformuje a nelze potom již zařízení zamknout ke kouli.

Robustní konstrukce
    Snadná montáž
    Vysoká nosnost
    Příznivý poměr ceny a užitné hodnoty

• , zakoupeno v Autodoplňky-obchod.cz

Vybrali jste tento typ, protože potřebujeme nosič na 4 kola. Zatím jsme uskutečnily pouze zkušební namontování a zdá se, že to bude ok.