BuzzRack Wing 4 Compact

Maximální počet jízdních kol
Přeprava elektrokol

• , zakoupeno v Autohaus

• Není homologovaný = nesmí se používat v ČR

Objednal jsem nosiš buzz rack, jelikož jsem na něj četl mnoho kladných recenzí především na zahraničních serverech. Také jsem se dočetl, že není homologovaný. Nakonec jsem ho objednal a chtěl po prodejci, aby mi zaslal homologační list. Bylo mi zodpovězeno, že doklad o homologaci nyní poskytnout nemůžou, jelikož nosič homologaci v ČR (atest 8SD) nemá. Nekupujte nehomologované nosiče, stačí si přečíst na internetu recenze od lidí jak do nich nabouralo jiné auto a nedostali od pojišťovany ani korunu!!!

Montáž
na tažné zařízení
19.5 kg
Maximální zatížení
60 kg
Maximální počet jízdních kol
Přeprava elektrokol

Buzz Wing 4 Compact je ideální volbou pro toho, kdo hledá nosič na 4 jízdní kola za rozumnou cenu a nemá prostor pro skladování objemného nosiče. Namontujete jej na jakékoliv tažné zařízení a poskytuje nosnost až 60kg. Maximální hmotnost jednoho jízdního kola je 20kg. Pokud nosič nepoužíváte, lze jej složit do kompaktních rozměrů.

Nosič jízdních kol Buzz Wing 4 Compact je novinkou pro sezónu 2017.

Upínací mechanismus na tažné zařízení.

Buzz Wing 4 Compact lze uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí. Nosič na tažném zařízení zabezpečíte uzamknutím. Mechanismus upínání na tažné zařízení splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.

Držáky kol jízdních kol

Držáky kol jsou vhodné na všechny rozvory, rovněž na velmi malá dětská jízdní kola.

Upínací popruhy jsou dostatečně dlouhé, aby bezpečně obeply i širší ráfky.

Držáky rámů jízdních kol

Držáky rámů jízdních kol jsou otočné o 360º, díky tomu se přizpůsobí jakémukoliv tvaru rámu jízdního kola.

Utahovací popruh držáku rámů jízdních kol

Utahovací popruh držáku rámů jízdních kol s ráčnou pevně a bezpečně zajistí rám jízdního kola k otočné kolébce držáku.

Přístup do kufru automobilu

Nosič i s jízdními koly je výborně vyvážený a při sklopení zabezpečuje dostatečně široký přístup do kufru automobilu.

Uzamykací kovové lano

Součástí balení je uzamykací lano, kterým zabezpečíte jízdní kola na nosiči před nechtěnou manipulací.

Světelná rampa

Nosič je vybaven funkční světelnou rampou se základními světly a 7-pin zástrčkou.

Sklopení nosiče při uskladnění

Nosič lze sklopit do kompaktních rozměrů 93.5 x 23.5 x 70 cm, které oceníte při uskladnění nebo přepravě v kufru automobilu.

K bezpečnému uchycení cyklonosiče Buzz Wing 4 Compact musí být dodržena vzdálenost 65 mm od středu tažného zařízení k zadní části vozidla.

• Jednoduche slozeni (hned mi bylo jasne, ze nejde o francouzsky vyrobek:))
    • Jednoducha montaz na kouli, i kdyz je treba pouzit klic a ne paku
    • Nosic se pri jizde samozrejme trochu hybe, ale opravdu jen minimalne. Prece jen jde o cca 50 kg paku.
    • Jednoduche a rychle nasazeni a sundani 4 kol (v navodu pisou, ze se da prikoupit i adapter na pate kolo)
    • Design
    • Kvalita zpracovani
    • Velky vyklop
    • Zajisteni klicem a ne pakou

Nosicem jsem proste nadseny, vsechno slo spojit, zasroubovat, upevnit napoprve.
    Upinani kol je perfektni oproti systemum s jednou svislou tyci a pohyblivymi rameny, kde se musi laborovat kudy je vest. Tady proste jen sypete kola jedno za druhym a behem 4 minut odjizdite.
    Vsechny plochy a pasky, kde se nosic styka s kolem maji prijemnou mekcenou pryz.
    Ohledne homologace: puvodni verze ji nemela, ale nova s bilym couvacim svetlem uz ji ma, proto se zeptejte sveho prodejce. Ja jsem certifikat dostal par dni po koupi. Do koupe jsem sel s tim, ze mi toto info prodejce sdelil a ujistil me, ze uz ceka jen na papir. Certifikaci v dobe koupe uz nosic mel.

• Snadné uchycení celoodpružených kol
    • Rychlá montáž i demontáž
    • Pevný na kouli
    • Již má všechny certifikáty
    • Přesky by mohly být na tzv. račnu
    • Uchycení na kouli již býva na páku, tady šroubem

Po zkušenostech s nosiči Hakr a Thule, první na které jde uchytit čtyři velká celoodpružená kola. Nosič velice dobře drží na kouli, za jízdy se netřepe, vše ok. Po příjezdu na místo za 5 minut kola dole a nosič v kufru. Naprostá spokojenost.

• Nosič je již plně homologovaný Atest 8SD 3666

Plně složitelný nosič na 4 kola v pevné verzi. Jeden z mála nosičů na 4 kola s možností složení do kufru po demontáži kol. Na rozdíl třeba od skládací verze Peruzzo Pure Instinct 4 je velice pevný a všechny nosné části jsou kovové. Jednoduchý systém uchycení rámu kola bez použití ramen. Není nutno řešit u každé montážekudy mezi rámy protáhnout jednotlivá ramena. Velký úhel vyklopení vyhovující většině vozidel.

• , zakoupeno v Autohaus

• Není homologovaný = nesmí se používat v ČR